У цій війні за українську незалежність багато захисників зазнали непоправних травм для здоров’я, що обмежують їхні фізичні можливості. Вони вже не зможуть повернутися у військовий стрій чи на попереднє місце роботи. Проте ці люди хочуть і надалі бути активними громадянами українського суспільства, зокрема, продовжуючи навчання та займаючись професійною діяльністю.

Міністерство освіти і науки України, Центр освітнього моніторингу та Євромайдан SOS розпочинають спільну ініціативу допомоги українським захисникам з інвалідністю, які були учасниками Євромайдану й АТО. Ця ініціатива спрямована на допомогу навчатися або перекваліфікуватися в інший фах, що не потребує спеціального фізичного навантаження. Йдеться про можливість здобути освіту в різних галузях, передусім з інформаційних технологій, права, педагогіки. Перекваліфікація відбуватиметься в рамках спеціальних груп підготовчого відділення та університетських груп.

Команда освітньої ініціативи, мета якої – допомогти учасникам АТО і Євромайдану з інвалідністю здобути новий фах, збільшується. Партнером проекту стала ГО Ініціатива Е+.

Нагадаємо, в рамках цього освітнього проекту, розпочатого у вересні Міністерством освіти і науки України, Центром Освітнього Моніторингу та Євромайданом SOS, українські захисники з інвалідністю можуть здобути нову освіту чи кваліфікацію, щоб продовжити професійну діяльність. Перший крок до реалізації можливості вчитися – надіслати інформацію про себе (ім’я, прізвище, перша освіта), а також контактні дані (телефон, електронна скринька) на електронну адресу: centromonitor@gmail.com; або зателефонувати за номерами: 068-778-72-25, 063-336-69-51, 066-293-37-17.

Зазначимо, нещодавно до освітнього проекту також долучилася волонтерська організація Одеса SOS.

Сьогодні партнерами ініціативи є: ГО Ініціатива Е+, Одеса SOS.

Також дякуємо за допомогу волонтерам в різних областях України, які вже сприяють в реалізації проекту.

Ініціатива завжди відкрита до співпраці з небайдужими громадянами, волонтерськими та громадськими організаціями.

Слава Україні!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *