Розвиток середньої освіти: розробка нових критеріїв атестації навчальних закладів -

Освітяни Рівненщини взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній  конференції,  присвяченій проблемам педагогіки. Конференція під назвою «Педагогіка свободи в контексті державно-громадської моделі управління навчальним закладом» проходила протягом двох днів у м. Березне, Рівненської області. Її організатор – Міжнародний «Партнер-клуб» і Березнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2. 

У заході взяли участь освітяни з шести областей. Упродовж конференції педагоги мали можливість обговорити актуальні питання освітньої галузі в контексті інтеграції українського суспільства до Євросоюзу: готовність управлінь та відділів освіти перейти від контролюючих до сервісних функцій; важливість надання автономії українським школам; зміни в законодавстві про освіту тощо.

Крім керівників відділів та управлінь освіти, директорів шкіл, ліцеїв і гімназій, до освітянського діалогу долучився і директор департаменту Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко.

Розвиток середньої освіти: розробка нових критеріїв атестації навчальних закладів - IMG 4159

За його словами, нині в МОН України створені ініціативні групи, які працюють над розробкою нового проекту базового закону «Про освіту», спрямованого на покращення якості надання освітніх послуг; завершується розробка нових критеріїв атестації навчальних закладів.

За інформацією управління освіти і науки Рівненської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *