У селі Гребеники Великомихайлівського району відбулося урочисте відкриття реконструйованого дошкільного навчального закладу  «Веселка».

Заклад не працював із 2001 року, оскільки приміщення потребувало капітального ремонту, проте понад 10 років ремонтні роботи не проводились.

І ось завдяки спільним зусиллям органів виконавчої влади різних рівнів і дружньої громади села новий, затишний  дитячий садок  гостинно відчинив свої двері для 50 дошкільнят.

Із хлібом-сіллю зустрічали тут гостей. Вітання цього дня лунали дня від гостей і  батьків, а від діток – слова вдячності. Молоді матусі можуть зітхнути з полегшенням, оскільки для дітей створено комфортні умови для безпечного перебування й отримання якісної дошкільної освіти.

Заклад обладнаний сучасними меблями, побутовою  технікою, холодильним і технологічним обладнанням. У світлих просторих приміщеннях облаштовано ігрові кімнати, спальні, санвузли, музичну залу та навчальну кімнату для старших дошкільників. Для всебічного розвитку дітей обладнано ігрові осередки в групових приміщеннях та ігрові майданчики на подвір’ї.

Нехай частіше прилітають лелеки до села – місця в дитсадку для всіх дітей вистачить!

 Управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу