Студентів-протестувальників намагаються покарати. В Міносвіти - проти - luДеякі керівники ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, студенти яких 15 жовтня брали участь у акції протесту під Міністерством освіти і науки України, мають намір покарати активістів. Про це сьогодні повідомила перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун на своїй сторінці у Фейсбуці. Однак перший заступник міністра проти таких дій:

“Мені приватно повідомили, що в одному з коледжів, студенти якого брали участь у протесті під Міносвіти, директор сильно тисне на студентів і навіть погрожує відрахуванням.

З цим директором уже спілкуємось. Але якщо подібні інциденти ще будуть – давайте знати.

Директорів коледжів дуже прошу не робити таких дурниць.

Студентів-протестувальників намагаються покарати. В Міносвіти - проти - duyПро всяк випадок скажу, що, коли мені працівники міністерства запропонували зібрати інформацію про те, з яких коледжів протестують, я категорично це заборонила. Тому спроби покарання – це лише ініціатива директорів.”

Нагадаємо, що Освітній портал “Педагогічна преса” висвітлював студентський протест, що відбувся під Міністерством освіти і науки 15 жовтня. У відео є і вимоги учнівської молоді, і коментар Інни Совсун.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *