Про це вчора під час робочої зустрічі з ректором ЖДУ імені Івана Франка Петром Саухом заявив Надзвичайний і Поважний Посол Франції в Україні Ален Ремі.

Разом із Послом до ЖДУ імені Івана Франка прибула й делегація у складі чотирьох осіб. Серед них – радник із питань культури Посольства Франції Ерік Тосатті, радник з економічних питань Вінсент Фалькозі, радник із питань сільського господарства Ніколя Перрені та аташе з питань лінгвістики Віржіні Вільшанжі.

Програма перебування делегації Посольства Франції в Україні в Житомирському університеті передбачала зустріч Надзвичайного і Поважного Посла Франції в Україні Алена Ремі з ректором ЖДУ імені Івана Франка Петром Саухом і спілкування з викладачами та студентами ВНЗ.

На зустрічі Надзвичайного і Поважного Посла Франції в Україні з ректором ЖДУ імені Івана Франка було обговорено низку важливих питань двостороннього співробітництва. Особливу увагу співрозмовники акцентували на напрямах співпраці ЖДУ імені Івана Франка з французькими вишами. Також ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух висловив думку щодо поглибленого вивчення в університеті, крім англійської, ще й німецької й французької мов. Ця ідея зацікавила Надзвичайного і Поважного Посла Франції в Україні Алена Ремі, оскільки її реалізація сприятиме кращій академічній мобільності студентів обох країн.

“Мета нашого перебування у ЖДУ – налагодити контакти для співпраці”, – наголосив під час зустрічі зі студентами та викладачами університету Надзвичайний і Поважний Посол Франції в Україні Ален Ремі і запросив франківців до спілкування. Актуальними для студентів і викладачів ЖДУ імені Івана Франка були питання культурних, освітніх програм і проектів.

“Сьогодні ЖДУ імені Івана Франка впізнаваний у Польщі, Німеччині, Чехії. Переконаний, що наша зустріч з Надзвичайним і Поважним Послом Франції в Україні Аленом Ремі виросте в серйозні наукові, освітні, культурні проекти. Перспектива співпраці дуже плідна”, – резюмував перебування делегації Посольства Франції в Україні в ЖДУ імені Івана Франка ректор Петро Саух.

 Прес-центр  ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.