Днями в Національному університеті “Львівська політехніка” пройшов інформаційний день “Дії Марії Склодовської-Кюрі”. Захід відбувся в рамках  програми “Горизонт-2020”, яку організовує і проводить Агентство з проведення досліджень Європейської комісії та Міністерство освіти і науки України.

Фінансовий директор Виконавчого агентства Європейської комісії Ольга Джубінська презентувала програму з розвитку наукових та інформаційних технологій. Вона зокрема наголосила, що Євросоюз виділяє значні кошти на підтримку наукового потенціалу університетів і окремих науковців. У цій програмі можуть узяти участь всі охочі незалежно від віку і статі. Якщо вчений виграє грант, то отримає повне фінансове забезпечення для навчання і стажування в провідних університетах Європи.

Програмою “Горизонт-2020” передбачено, що впродовж наступних шести років  15 тисяч українських науковців отримають змогу розпочати або продовжити свою кар’єру в Європі та в інших частинах світу.

Після закінчення презентації Ольга Джубінська відповіла на численні запитання науковців “Львівської політехніки”, що стосувалися практичних аспектів участі в цій програмі.

            Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу