Якими були костюми на Хеловін 100 років тому - gjghjghjkХеловін, або Відьо?мська ніч – сучасне свято, що походить від старовинного кельтського. Святкується в ніч із 31 жовтня на 1 листопада. Після прийняття християнства його святкували як «надвечір’я Дня всіх святих».

Наприкінці ХХ століття мода на атрибутику Хеловіна почала простежуватися в багатьох неангломовних європейських і країнах СНД. Крім того, Хеловін активно та широко відзначається сьогодні в Японії, Сінгапурі, Австралії, Новій Зеландії, Південній Кореї, в країнах Океанії.

Безумовно, костюм на Хеловін є головною традицією свята. Здебільшого на свято люди одягаються в костюми різної нечисті, надприродних персонажів, гномів, тролів, вампірів та інших страхіть. Крім того, в костюмі заведено ходити по домівках, випрошуючи при цьому солодощі.

Якими ж  були костюми  100 років  тому?

Освітній  портал “Педагогічна ПРЕСА”  пропонує  переглянути  добірку  раритетних фотографій тогочасних костюмів.

Якими були костюми на Хеловін 100 років тому - K3kxuCLznxEЯкими були костюми на Хеловін 100 років тому - 50q54quN6D0Якими були костюми на Хеловін 100 років тому - ey0PzVTLsXwЯкими були костюми на Хеловін 100 років тому -Якими були костюми на Хеловін 100 років тому -Якими були костюми на Хеловін 100 років тому - FsfDrhB98BgЯкими були костюми на Хеловін 100 років тому - uUvzzuzgSogЯкими були костюми на Хеловін 100 років тому - vleo6AGrfK0

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *