У Львівській політехніці зустрінуться з Богданом Гаврилишиним - gavrВизначний теоретик у галузі економіки,  дійсний  член Римського Клубу, ініціатор  проведення світових економічних форумів у Давосі Богдан Гаврилишин.

У програмі зустрічі: лекція  Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну», а також дискусія із заданої проблематики.

Богдан Гаврилишин: «Треба мріяти. Перше є мрія. Після – візія. Тоді – плани і дія…»

Богдан Гаврилишин сьогодні робить ставку на молодь. Він стверджує: «Бути радником президентів, голів Верховної Ради чи прем’єр-міністрів – пусте марнування часу, і краще зосередити мою енергію і ресурси, які в мене були, на допомогу появі справжньої політичної еліти з нової генерації, не обтяженої радянською спадщиною»

Саме тому Богдан Дмитрович створив програму «Молодь змінить Україну» і представлятиме її під час анонсованої зустрічі.

Богдан Гаврилишин – українець зі світовим ім’ям. Колишній лісоруб, а зараз, завдяки непересічному розуму та наполегливій праці, визначний теоретик у галузі економіки, експерт світової проблематики, дійсний  член Римського Клубу, ініціатор проведення економічних форумів у Давосі, член Світової академії мистецтв і науки, член Міжнародної академії менеджменту, доктор економіки університету Женеви, почесний доктор багатьох університетів світу й України, радник перших осіб України, голова Наглядової ради Міжнародного інституту менеджменту МІМ-Київ і «Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина». І це ще не всі заслуги відомого українця.

Місією фонду є допомога людям з нової генерації навчитись працювати в командах, підготуватись до провідної ролі в суспільстві, мобілізуватися, створити «критичні маси», активізуватися в політичному та суспільному житті України.

Місце проведення: актова зала І-го навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Карпінського 2/4, II поверх).

Дата і час проведення: 24 жовтня 2014 року, початок о 10:30.

Організатор зустрічі: Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».

Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *