На Одещині триває польовий вихід курсантів Військової академії. Упродовж трьох тижнів першо- та другокурсники цього вишу відпрацьовуватимуть навички з тактичної, вогневої, інженерної, військово-медичної підготовки, розвідки, РХБЗ, військової топографії та здійснюватимуть стрибки з парашутом із гелікоптера Мі-8, – повідомляє сайт Міністерства оборони України.

Заняття на полігоні проводяться вдень і вночі, вони спрямовані на здобуття знань і навичок щодо ведення бойових дій. Зокрема, з урахуванням досвіду, отриманого військовослужбовцями в ході проведення антитерористичної операції, майбутні офіцери виконують складні завдання з розміщення та організації охорони й оборони на місцевості, порядку дій під час наступу, проведення засідок і нальоту на умовного противника, подолання мінно-вибухових загороджень і заражених ділянок місцевості. Також вони відпрацьовують захоплення населених пунктів, водіння бойових машин, кидання бойових гранат, виконання вправ стрільб із різних видів стрілецької зброї та демонструють власні командирські якості під час проведення комплексного заняття на єдиному тактичному фоні.

Викладачі приділяють велику увагу вдосконаленню програми підготовки курсантів з урахуванням тих завдань, які нині доводиться виконувати українським воїнам у зоні АТО. Командний склад вишу постійно підтримує зв’язок зі своїми випускниками, які зі сходу України діляться власним досвідом щодо особливостей ведення бойових дій проти незаконних військових формувань.

Завдяки тому ж досвіду АТО офіцерами кафедри тактики було розроблено та за замовленням придбано нове експериментальне спорядження десантника. Його універсальність полягає в тому, що до комплекту входять аптечка, сумки для скидання магазинів і переносу додаткового боєкомплекту, а також переносні ноші для евакуації поранених із поля бою.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу