Цьогорічний уже традиційний Ярмарок кар’єри відбувся днями у Львівському палаці мистецтв. Серед його організаторів та активних учасників був і Національний університет “Львівська політехніка”.

Цього разу учасникам Ярмарку — а це були здебільшого студенти — представили  майже 1000 варіантів із працевлаштування понад 60 підприємств-працедавців. Укомплектувати свої штати кваліфікованими фахівцями мали намір, зокрема, львівські компанії — концерн  “Хлібопром”, Львівська кондитерська фабрика “Світоч”, “Галич-Авто”, ТзОВ “Холдинг емоцій “!FEST”, торгова мережа “Барвінок”, низка київських фірм – “Смарт Саппорт”, “ОВБ Алфінац Україна”.

Львівських політехніків особливо зацікавили пропозиції інженерних спеціальностей, які запропонували “Львівагромашинпроект”, АТ “Галичфарм”, “ПАТ “Львівобленерго” та інші.

У своєму привітанні до учасників Ярмарку ректор “Львівської політехніки” професор Юрій Бобало висловив сподівання, що цьогорічна зустріч студентів-випускників із працедавцями допоможе налагодити постійний і взаємокорисний діалог між ними, посприяє  кращому  ознайомленню молоді з кадровими вимогами, а також  адаптації майбутніх фахівців до умов роботи сучасних підприємств. Йдеться також про їх можливе працевлаштування за принципом   full-time або part-time,  надання їм змоги стажуватися під час канікул та упродовж року.

Прикладом того, як університет дбає про працевлаштування своїх вихованців, став, зокрема, той факт, що днями в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій “Львівської політехніки” відбулося урочисте відкриття вже другої навчальної лабораторії з інформаційних технологій. Допомогла її обладнати всесвітньо відома ІТ-компанія  EPAM systems, яка три роки тому долучилася  і до започаткування першої аналогічної лабораторії. Цінно те, що за час її існування тут  пройшли навчання майже 200 студентів, із яких понад 100 зараховані нині  на роботу в компанію.

Під час прес-конференції, що відбулася в рамках Ярмарку кар’єри, повідомлено, що сьогодні проблема молодіжного безробіття на Львівщині залишається гострою. Вона зумовлена насамперед складною економічною ситуацією, браком інвестиційних вливань у розвиток регіону. Так, для прикладу, впродовж дев’яти місяців цього року працедавці запропонували понад 38 тисяч вакансій, що на майже чверть менше, ніж торік.

            Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу