Днями в Умані відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтв і театрів мод «Квітуча країна». Студенти та викладачі мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини стали не тільки учасниками, а й переможцями конкурсу в кількох номінаціях, продемонструвавши високий професіоналізм і виконавську майстерність.

Лауреатами конкурсу в номінації «Солісти-інструменталісти» стали студенти ІІІ курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Катаріна Богічевич (І премія), Олександр Черевченко (І премія), Боян Васич (ІІ премія) та студент ІІ курсу Дарко Маркович (І премія) – клас професора Олени Устименко-Косоріч.

Високоповажне журі високо відзначило виступ творчого колективу викладачів і студентів УДПУ – Народний інструментальний ансамбль «Музичні візерунки» (керівник – доцент Віра Калабська, соліст – доцент Олександр Осадчий), який показав високу виконавську майстерність, справжній професіоналізм і заслужено зайняв почесне І місце.

А гран-прі переконливо виборов ансамбль гітаристів університету (керівник – Анатолій Коваленко), який зачарував глядачів  і суддів бездоганним виступом і віртуозністю.

Шанувальники мистецтва стали свідками чудового мистецького змагання, що перетворилося на справжнє свято, а конкурс, без сумніву, став визначною подією не тільки в культурному житті Умані, а й усієї України.

 Уманський державний  педагогічний  університет імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу