Запобіганню насильства у школі педагогів навчали на тренінгах - poltava5За підтримки МОНмолодьспорту Всеукраїнська громадська організація «Жіночий консорціум України» з 19 червня до 4 липня провела семінарські та тренінгові заняття для фахівців інститутів післядипломної педагогічної освіти з питань запобігання насильства над дітьми за навчально-методичним посібником «Організація роботи з розв’язання проблем насильства у школі» (схвалений для використання на засіданні науково-методичної комісії з проблем виховання дітей та учнівської молоді, Науково-методичної ради з питань освіти МОНмолодьспорту України від 22 травня 2012 року, протокол № 2).

У рамках навчання відбулися три семінари для тренерів:

  • з 19 до 21 червня у Львові для представників Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Волинської, Рівненської, Хмельницької областей;
  • з 25 до 27 червня у Запоріжжі для представників Луганської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Дніпропетровської областей, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя;
  • з 2 до 4 липня у Полтаві для представників Житомирської, Вінницької, Київської, Черкаської, Чернігівської, Полтавської, Сумської, Харківської, Кіровоградської областей  та м. Києва, де учасники змогли у триденний термін опанувати методику тренінгової роботи та попрактикуватися у проведенні вправ.

Мета семінарів – підготувати групу спеціалістів для проведення подальшої навчальної роботи із запобігання насильству в школі в рамках курсів підвищення кваліфікації вчителів.

У тренінгові взяли участь 53 учасники, які продовжать роботу в своїх областях і навчатимуть педагогів на курсах підвищення кваліфікації профілактиці насильства у школах.

 Тренери Всеукраїнської громадської організації «Жіночий консорціум України Олена Соловйова та Євгенія Дубровська були задоволені навчальною активністю учасників та зацікавленістю у профілактиці насильства.

Як відповів один із учасників, він очікує: «Подальшого активного навчання з розв’язання проблеми насильства у школі, методичних матеріалів та практичного погляду на проблему насильства».

Тож наступна зустріч учасників тренінгу запланована на початок осені 2012 року, тоді вони зможуть представити виконані домашні завдання, отримати консультації та рекомендації тренерів.

Тренінги відбулися за підтримки шведської громадської організації Save the Children Sweden та сприяння відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини МОНмолодьспорту, а також активної допомоги представників Головного управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *