Департамент освіти і науки, молоді та спорту спільно з управлінням туризму та комунальними закладами культури розробили культурно-розважальну програму для столичних школярів під час осінніх канікул. Про це повідомляє КМДА.

«Щоб учні мали можливість провести два тижні осінніх канікул цікаво та пізнавально, ми розробили цілу низку різноманітних заходів. Серед них – багато майстер-класів, квестів, цікавих екскурсійних програм», – сказала заступник голови КМДА з гуманітарних питань Ганна Старостенко.

Зокрема, за її словами, туристичні оператори міста під час канікул пропонують дітям подорожі до Західної України.

«А для тих дітей, які залишились на час шкільних канікул у місті, є оглядові екскурсії Києвом в двоповерхових автобусах, вони відправляються з вул. Хрещатик, а також низка тематичних екскурсій, наприклад, Стародавній Київ, Київ у казках та легендах, Слідами київських відьом та привидів, Скарби Києва тощо. Звісно, на час канікул для школярів на весь спектр екскурсій передбачено комплект максимальних знижок», – додала вона.

Ганна Старостенко також зазначила, що багато комунальних театрів і музеїв на час шкільних канікул встановили дні відкритих дверей і безоплатне обслуговування дітей шкільного віку: «Комунальні заклади культури пішли нам назустріч та організували дні відкритих дверей, аби школярі змогли безкоштовно їх відвідати. Крім того, в багатьох театрах і музеях спеціально для школярів діють знижки та акції протягом цих двох тижнів».

Заступник голови КМДА поінформувала, що ознайомитися з повним переліком розважальних, культурних, мистецьких та екскурсійних заходів всі охочі можуть на сайті Департаменту освіти КМДА.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу