Учора в Університеті банківської справи НБУ вже вдев’яте стартував наймасштабніший благодійний студентський захід України «Аукціон надій». Цього року його слоган «Рухаюсь – живу». Мета – залучення коштів для придбання динамічних параподіумів для реабілітації хворих в Українському науково-дослідному інституті протезування та відновлення працездатності.

Благодійний «Аукціон надій» пройде у Харківському інституті Університету наприкінці року. На продаж виставлять лоти від відомих людей, митців, художників, вироби ручної роботи, сертифікати на послуги. Для гостей Аукціону відбудеться показ модних речей із національною символікою, які також можна буде придбати.

Окрім цього, Аукціону передуватиме благодійний флешмоб «Move good». Суть флешмобу – залучити якомога більшу кількість людей до благодійного проекту. Правила флешмобу передбачають зйомку обраним колективом короткого відео – танцю чи руханки вільної форми, передачу естафети іншим і перерахування коштів на благодійний рахунок акції. За словами організаторів, проект не лише збирає кошти, а й популяризує активний спосіб життя.

У 2014 році молодь прагне допомогти в реабілітації українців, які страждають паралічем нижніх кінцівок і тіла. Одним із прогресивних методів допомоги такій групі інвалідів є придбання динамічних параподіумів. Параподіум дає змогу людям з обмеженими можливостями самостійно рухатись, відкриває перед ними нові перспективи для соціалізації та комунікації. Партнер акції – Український науково-дослідний інститут протезування, протезобудування та відновлення працездатності, який є єдиною в Україні установою, що займається вирішенням питань комплексної реабілітації інвалідів із патологією опорно-рухового апарату з усіх областей України. Раціональне забезпечення сучасними протезно-ортопедичними засобами дає змогу спеціалістам інституту повернути до повноцінного життя понад 80 % пацієнтів.

Також студенти планують залучати кошти через проведення благочинних майстер-класів із різних видів танцю, адже для університетської молоді діють професійні танцювальні гуртки.

Як повідомили організатори заходу, для реабілітаційного процесу необхідно придбати динамічні параподіуми різного типорозміру, середня вартість моделі становить 50-70 тис. грн.

 Відділ маркетингу

та звязків із засобами масової інформації

Університету банківської справи

Національного  банку України

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу