У ННІ іноземної філології в рамках діяльності «Brecht Zentrum» Житомирського державного університету викладачі з Німеччини проф. Юрген Гіллесгайм та Кароліна Шпренгер прочитають студентам і викладачам інституту серію лекцій на тему творчості Бертольта Брехта.

Професори Юрген Гіллесгайм і Кароліна Шпренгер уже давно стали друзями ЖДУ імені Івана Франка, долучившись до публікацій у науковому журналі «Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка». Цього разу вони приїхали з унікальним подарунком для «Brecht Zentrum»: екземпляром газети, яку зі своїми приятелями власноруч виготовив юний Брехт-школяр.

Розповідаючи гостям про славну історію й сучасні досягнення нашого університету, ректор ЖДУ ім. Івана Франка проф. Петро Саух окреслив перспективи освітньої роботи університету в спрямованості на еталон європейської освіти, що дає можливість  молодим дослідникам приєднатися до таких студентських освітніх акцій за кордоном, як стажування, участь в академічній мобільності, підготовка й реалізація наукових проектів.

«Традиція викладання окремих навчальних курсів і вивчення найактуальніших наукових питань за участі іноземних колег дає можливість налагодити співпрацю із зарубіжними освітніми установами, а також долучитися до вирішення тих наукових проблем, які неможливо вирішити в межах одного науково-дослідного осередку», – зазначив ректор університету проф. Петро Саух під час зустрічі з німецькими науковцями.

Сподіваємося, серія лекцій іноземних науковців з Аугсбурга стане добрим початком довгої та цікавої співпраці.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу