У столиці розпочав роботу Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування -

У Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського збору лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів.

На захід прибули 23 делегації з різних куточків України. Серед них – представники областей, на території яких відбуваються бойові дії. Зокрема, на збір приїхав донеччанин, який зараз проживає та навчається на Закарпатті, а разом із київськими лідерами пліч-о-пліч навчаються та діляться досвідом луганські школярі.

Юних лідерів привітала Світлана Бут, головний спеціаліст відділу позашкільної освіти,  виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки України, яка наголосила на надзвичайній актуальності національно-патріотичного виховання молоді, важливості долучення органів учнівського самоврядування до підтримки воїнів АТО.

У перший день роботи збору проекти та заходи, спрямовані на підтримку українських військових у зоні АТО та поранених бійців, презентували делегації з Тернопільської, Житомирської, Рівненської, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Київської, Чернігівської областей і Києва. Українським героям учасниця збору з Буковини Юлія Туркевич присвятила поетичні рядки.

Герої не вмирають

Герої не вмирають, це я знаю,

Читала це в історії не раз.

Та думала, що лиш в далекім краї

Є люди, що дають життя для мас

 

Герої вічні в пам’яті народній!

Тепер я розумію ці слова,

Бо бачила, як юнаки беззбройні

йшли боронити волю і права.

 

Героїв будуть кликати до правди,

До справедливості та кращого життя…

Небесна Сотня полетіла в небо,

Щоб мали ми щасливе майбуття.

Старшокласники Сумщини роздали гостям білих паперових голубів, на яких попросили написати побажання нашим воїнам. Ці пташки миру будуть передані в зону бойових дій і стануть оберегами для наших захисників. Загалом на зібранні панувала дуже зворушлива атмосфера, адже тема війни і миру нікого не залишає байдужим.

 А ще юних лідерів чекає цікава насичена триденна програма, адже вони відвідають майстер-класи фахівців НЕНЦ, змагатимуться в квестах, ознайомляться з роботою Українського державного центру позашкільної освіти, навчаться готувати мистецький флешмоб, відвідають тренінги з файндрайзингу, тайм-менеджменту тощо.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *