Нещодавно Папа Франциск отримав у подарунок книгу «Діти емігрантів про себе», створену Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків із діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» у рамках однойменного проекту. Опубліковані в книзі листи дітей українських емігрантів перекладені італійською мовою. Книгу Святішому Отцю вручив глава Української Греко-Католицької церкви  Блаженнійший Святослав Шевчук.

Папа Франциск отримав книгу листів дітей українських емігрантів, створену науковцями Львівської політехніки - ditycover1Папа Франциск отримав книгу листів дітей українських емігрантів, створену науковцями Львівської політехніки - dityfoto

До видання увійшли листи дітей до своїх батьків, які виїхали за кордон у пошуках роботи. На її сторінках – біль дітей, зворушливі історії про їхні життєві та дитячі роздуми.

 Перебуваючи у Ватикані і беручи участь у Папському синоді на тему сім’ї, Блаженнійший Святослав у такий спосіб вирішив нагадати також про проблему виховання та душпастирства дітей іммігрантів.

Книга побачила світ італійською мовою у видавництві Фундації «Мігрантес» з ініціативи о. Марка Семегена, пасторального координатора для українців греко-католиків Італії.

 «Ця книга спонукає Церкву до душпастирської праці з дітьми іммігрантів та є справжнім викликом для Церкви», – переконаний монсеньйор Жан-Карло Перего, директор Фундації «Мігрантес» Єпископської Конференції Італії.

             Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *