Перший в Україні проект відкритих освітніх ресурсів OpenCourseWare стартував у Сумському державному університеті - uytgv30 жовтня в Сумському державному університеті відбулась презентація проекту OpenCourseWare СумДУ «OCW-СумДУ».

Створений відкритий освітній ресурс СумДУ є складовою багатофункціональної системи e-learning університету, що поєднує платформу дистанційного навчання «Salamstein», конструктор навчально-методичних матеріалів «Lectur’ED», електронний бібліотечний каталог та інституційний репозитарій. 

Концепція відкритих освітніх ресурсів СумДУ надає будь-якому користувачу глобальної мережі вільний доступ до матеріалів навчальних дисциплін, що викладаються в університеті. Ресурс постійно поповнюється матеріалами для дисциплін різних напрямів підготовки. Наразі на початковій стадії проекту вже є доступними більше десяти. Відкритий ресурс OCW-СумДУ надає можливість гнучкого пошуку навчальних матеріалів за різними параметрами, їх застосування за різними формами навчання, використання відкритих матеріалів іншими авторами у власних проектах.

Особливістю створеної унікальної інфосистеми є можливість постійного вдосконалення контенту та його різнопланового застосування у дистанційних курсах, відкритих онлайн-курсах, розміщенні у відкритому доступі на «OCW-СумДУ».

Уперше ідея відкритих освітніх ресурсів була реалізована Массачусетським технологічним інститутом у 2002 році в проекті MIT OpenCourseWare та згодом набула широкого поширення в усьому світі. В Україні відкритий освітній ресурс OCW-СумДУ є першим.

За інформацією Сумського державного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *