7–9 листопада цього року у Львові вперше відбудеться хакатон від всесвітньо відомого естонського навчального табору для стартапів Garage48. Як відомо, термін “хакатон” означає зібрання фахівців різних сфер програмного забезпечення, які спільно працюють над вирішенням певної проблеми. Щоб розповісти про захід та дати корисні поради його майбутнім учасникам, до Національного університету “Львівська політехніка” нещодавно завітав засновник Garage48  Рагнар Саас.

Під час лекції на тему “Як створити успішний інтернет-стартап у Східній Європі для світового ринку” рок-зірка стартапів (так називають Сааса його колеги)  поділився зі студентами, які навчаються на комп’ютерних спеціальностях, власним досвідом у просуванні проектів. Так, у 2011 році його програмне забезпечення для систем управління бізнес-процесами Pipedrive підтримали інвестори зі США, Німеччини, Великої Британії та Гонконгу на загальну суму  3,4 млн. доларів.

Аби стартап став успішним, Рагнар Саас радить міцно здружитися з власною командою, в якій обов’язково має бути маркетолог і представник галузі, для якої розробляють продукт. Також треба постійно вивчати думки споживачів, одразу орієнтуватися передусім на світовий, а не місцевий ринок, убезпечити себе від крадіжки стартап-ідеї.

Наступний хакатон Garage48 – це 48-годинний захід, під час якого 100 учасників мають нагоду презентувати свої бізнес-ідеї, отримати експертну думку фахівців, почути відгук інвесторів, сформувати власну команду для втілення проекту та представити його прототип.

Зареєструватися для участі у хакатоні можна на сайті garage48.org/lviv. Як стверджує організатор заходу – львівський бізнес-інкубатор Startup Depot – студенти отримають знижки.

            Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу