Діти хочуть бути дорослими, дорослі - дітьми... І тільки студенти хочуть спати - D5izFL qlcЯкщо згадати дитинство, то майже всі ми мріяли бути дорослими і студентами, а коли стаємо дорослими, то згадуємо,  які щасливі моменти в нас були у студентські роки.
Студентська пора – це не просто певний період життя, це найвеселіший період, в якому стається багато казусів і ситуацій, але з них типовий студент може тільки посміятися. Ну як завжди.
Я вже півтора року як студентка, і не жалкую ні про що, адже це ті часи,  коли ті збираєшся зі своєю групою кудись піти, чи щось обговорюєш, всі ці моменти залишаються у тебе в пам’яті на довгі роки.
Студенти – веселий народ, у якого завжди немає грошей, але вони їх все одно десь знаходять і вони завжди хочуть спати.
А взагалі, саме в цій порі в невеликому періоді, ми закохуємося, це все ж таки як ні як наша юність.
І знаю, що я не написала про студентське життя, але я хочу пояснити, що кожен може розуміти його по-своєму, і в кожного було по-різному. В моїх батьків одне, в мене інше, а в моїх майбутніх дітей зовсім інше.
Я закінчу свою думку на тому,  що завжди було так і буде, а саме:
Діти хочуть бути дорослими, дорослі дітьми і тільки студенти хочуть спати.
Бережіть своє студентське життя, не витрачайте на всілякі шкідливу дурню,  а використовуйте її по повній і без травм. Будьте щасливими  і радійте кожному моменту.

Олена Українка, МВПУ зв’язку, група 15-2

Від редакції. Цей матеріал публікуємо на умовах Конкурсу (https://pedpresa.com.ua/stlife/napyshy-stattyu-pro-studentske-zhyttya-otrymaj-pryz/). Бажаємо успіхів всім учасникам!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

17 коментар до “Діти хочуть бути дорослими, дорослі – дітьми… І тільки студенти хочуть спати”
 1. а це правда що Діти хочуть бути дорослими, дорослі дітьми і тільки студенти хочуть спати.

 2. роки мої роки
  вже на 3 курсі і так сумно що треба через деякий час прощатись зі студенським життям

 3. Оригінальна і дужєе цікава стаття) Та на мою думку, студент це така особо яка завжди хоче лише 3 : Спати, їсти і стипендію.

 4. Оленко, дуже гарна стаття) Ти якнайточніше розкрила думку про студентське життя та мрії))
  Молодець))

 5. Дуже сподобалося.
  Актуальна стаття, яка варта уваги кожного.
  Дякую за цікаву статтю, я зрозумів її сенс.

 6. Да, действительно неплохая статья) Я бы сказала – прямо в точку! А так как я сама уже полгода студентка одного из лучших ВУЗов Украины, могу с увереностью сказать, что студенческая жизнь – это не только получение знаний и бессоные ночи перед сессией, но и куча новых интересных знакомств, множество приятных и веселых моментов, которые никогда бы не произошли в жизни, не стань ты студентом. Говорят, что именно в университете ты находишь друзей, которые остаются на всю жизнь, и я не могу не согласиться, ведь сейчас в моей жизни появились люди, которых я знаю совсем недавно, но без них я уже не представляю своей жизни, и кажется, что мы знакомы уже 100 лет! Но я также знаю, сколько еще открытий мне предстоит совершить) Поэтому, как сказал автор, берегите свою студенческую жизнь и используйте ее по полной, ведь второго шанса у вас может и не быть!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *