1-6 липня на спортивно-оздоровчій базі «Корабел» ( с. Коблево, Миколаївська область)  проведено Міжнародну літню школу «Студентський бізнес-інкубатор», в якій організатори вдало поєднали тренінги та активний відпочинок. Захід організовано Студентським парламентом Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка разом зі Студентським парламентом Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова за підтримки Всеукраїнської Студентської Ради при МОНТ та, безпосередньо, Міністерства освіти і науки України.

На початку захід урочисто відкривали у стінах НУК ім. Адмірала Макарова, за присутності ректора Університету Сергія  Рижкова та заступника начальника управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Ганни  Каськової. У своєму вітальному слові Сергій Рижков підкреслив важливість подібних заходів та пообіцяв студентам-учасникам школи сонячної погоди та «7 футів під кілем».

Ганна Каськова відмітила, що органи держвлади  співпрацюють із органами студентського самоврядування, які демонструють високий рівень професіоналізму у організації та проведенні різного роду заходів. Головуючим засідання став заступник Голови ВСР по роботі з регіонами, голова профкому студентів та аспірантів ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка Ігорь Рева. Вітання учасники школи також отримали від Голови ВСР Олександра Тура. Він побажав гарного настрою та продуктивної роботи.

Під час візиту до Миколаєва студенти відвідали музей «Старофлотські казарми», де дізналися багато цікавого з історії та культури Миколаївщини. Монети, старовинний одяг, зброя, речі побуту минулих століть –  залишили багато незабутніх спогадів студентам.

Після урочистого відкриття всі учасники школи повернулися до Коблева, спортивно оздоровчого табору «Корабел» НУК ім. Адмірала Макарова, де їх чекали тренінги, спортивні змагання та відпочинок біля чорноморського узбережжя.

Також для студентів  провели курс лекцій із дисциплін «Кадровий менеджмент», «Психологія управління», «Методи вирішення конфліктів», «Підприємницьке право» та ін. Для тренінгів були запрошені викладачі із провідних російських університетів та їх полтавські колеги, що дозволило не тільки навчити студентів чомусь новому, а й створити атмосферу, за якої дуже конструктивно проходив міжнаціональний обмін досвідом та традиціями. Кожен без винятку учасник відмітив, що почерпнув для себе щось корисне та цікаве.

Окрім цього студенти мали змогу сповна насолодитись справжнім літнім відпочинком. Кожен день проводились ігри з волейболу, футболу та настільного тенісу, а Чорне море демонструвало гостинність своїми теплими водами та яскравим сонцем.

4 липня відбулася запланована поїздка до міста Одеси. Деякі з учасників школи були в місті-герої вперше. Особливо увагу привернула центральна вулиця Дерибасівська та Морський порт. Нажаль неможливо познайомитися із усіма визначними місцями Одеси за один візит, але незабутні враження всім гостям «перлини у моря» були гарантовані!

Незважаючи на те, що літня школа проходила вперше, організаторам вдалося врахувати всі дрібниці та створити ідеальну атмосферу для роботи та відпочинку. Сподіваймося, що наступного року Міжнародна літня школа «Студентський бізнес-інкубатор» матиме не аби-який успіх, адже існування таких освітніх проектів є саме те, що потрібно активним студентам зі всієї України!

 За матеріалами прес-служби ВСР

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу