Цієї середи, 12 червня, у МОН відбулася зустріч міністра освіти і науки України Дмитра Табачника зі школярами та студентами Донецької області, які стали переможцями місцевих минулорічних конкурсів-проектів «Моє місто – молодіжна столиця Європи» і “Моя професія в долі мого міста”.
Всього у творчих перегонах взяли  участь 150 учнів місцевих училищ та технікумів зі Харцизька та Шахтарська.

На конкурси подавали індивідуальні або командні відеороботи,  спрямовані  на розкриття творчої індивідуальності авторів, перспективності рідного краю і міста. Оцінювали оригінальність, творчій підхід, доступність сприйняття й практичність реалізації.

Проекти втілювали за підтримки народного депутата Владислава Лук’янова.

Переможці конкурсу разом з керівниками одержали нагороди, цінні подарунки, а кращі з кращих  – поїздку до Києва, що охоплює екскурсії містом, Верховною Радою, зустрічі з нардепами та міністром освіти.

Донеччани завітали у МОН не зі сторонніми думками, а з низкою актуальних запитань до Дмитра Володимировича. Міністр поставився до всіх з особливою відповідальністю та увагою. Пообіцяв проблемні питання розглянути та вирішити.

Цьогоріч організаторами заплановано продовжити традицію проведення подібних конкурсів задля розвитку талановитої молоді, їх підтримки та мотивації.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *