Питання готовності закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону порушили 18 червня у Кабінеті Міністрів України під час селекторної наради під головуванням віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.

Віце-прем’єр-міністр повідомив, що згідно з планом, на 18 червня 2013 року вже чверть загальної кількості шкіл та 27 % дитячих садків України в цілому підготовлені до нового навчального року й опалювального сезону. Своєї черги чекають ще 19,5 тисячі шкіл  й близько 16 тисяч дитсадків. Капітальний ремонт очікує на 2 тисячі шкіл, а саме – систем опалення, харчоблоків та спортивних залів. До кінця серпня всі навчальні заклади мають отримати паспорти та акти готовності до нового навчального року.

Також Олександр Вілкул зазначив, що до 1 вересня 2013 року буде введено в дію 12 шкіл – більше ніж на 3 тисячі місць. В 7 школах буде добудовано корпуси та спортзали. До Дня знань буде завершено реконструкцію 21-ї школи, що приймуть до своїх стін понад 8 тисяч учнів.

Окрім того, віце-прем’єр-міністр зазначив, що треба створити належні санітарно-гігієнічні умови ще в 1,5 тисячі навчальних закладів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу