Сьогодні, 30 липня, у МОН відбувся брифінг міністра освіти і науки України Дмитра Табачника на тему «Реалізація державних стандартів у новостворених підручниках».

За словами міністра, нові підручники принципово відрізняються від своїх минулорічних попередників – зокрема, підвищеною якістю друку та забезпеченням навчально-методичними комплектами. Також суттєво збільшилася кількість книжок. Уперше за останні роки Міністерство освіти і науки України зможе забезпечити створення, видрук і доставку до середніх шкіл понад 13 мільйонів шкільних підручників. Загальний обсяг фінансування програми видання навчальної шкільної літератури у цьому році – 243 мільйони гривень.

«Уперше за роки незалежності України підручники для учнів 2 класу доставлено до обласних книжкових баз завчасно –  у травні; станом на 30 липня до обласних управлінь освіти і науки надійшло близько 5 мільйонів підручників для 5-го класу – це понад 75 % від загального тиражу. Щодня до регіонів доставляється 350 – 420 тисяч підручників, а це означає, що у першій декаді серпня повністю нові підручники надійдуть до навчальних закладів», – зазначив Дмитро Табачник.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу