Всеукраїнський день дошкілля ось уже вдруге поспіль відзначають 27 вересня. Цьогоріч у Київському палаці дітей та юнацтва для освітян ? і пісні, і танці, і нагороди. Зі святом вихователів вітав заступник міністра освіти і науки – керівник апарату Олексій Дніпров. Наголосив: дошкілля розвивається – педагоги стають активнішими. На підтвердження цього понад двісті дитячих садків взяли участь у спільному конкурсі Міносвіти і науки та порталу Педагогічна Преса на кращий дитячий майданчик.

Упродовж 3 місяців учасники конкурсу завантажували фото та голосували на Освітньому порталі «ПедПреса». Кращі з них до Дня дошкілля отримали призи від компанії «АКВА СПОРТ СЕРВІС»- багатофункціональні набори «Теремок». Переможців обирали прозоро – відкритим голосуванням.

Переможці – колектив дитячого садка «Дзвіночок» з Вінниці хваляться: вони постійні учасники конкурсів від «ПедПреси». Адже перемагають лише наполегливі.

Успіх Всеукраїнського конкурсу «У садочку як у барвистому віночку» відзначили й у Міністерстві освіти і науки. Адже такі заходи мотивують педагогів втілювати новаторські ідеї у життя.

На цьому конкурси й творчі змагання від «ПедПреси» не закінчуються. Наразі триває конкурс на найкращий виріб за мотивами українських казок «Казкова фантазія» – для дошкільнят. І літературний конкурс для студентів «Вільний розчерк».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу