Питання національної стандартної класифікації освіти обговорювали цього четверга, 31 жовтня, в Національній академії педагогічних наук України. Тут відбулися загальні освітянські збори під головуванням міністра освіти і науки Дмитра Табачника, його першого заступника Євгена Суліми та президента НАПН Василя Кременя.

Головний освітянин озвучив план дій щодо конструктивного реформування освіти на найближчий час, перелічив ризики та здобутки, порушив низку нагальних питань. «Міністерство й академія завжди мали спільну виважену позицію», – каже міністр. Тому дві поважні освітянські структури й підписали Програму спільної діяльності вже на наступні три роки. А це передбачає вдосконалення законодавства у сфері освіти, розробку Концепції проекту Національної стандартної класифікації  тощо.

Про результати співпраці Міносвіти та Академії педнаук попередніх років і про подальшу заплановану роботу, якої потребує сучасний ринок праці та ситуація в європейському освітньому просторі, розповів Євген Суліма. Василь Кремень порушив питання глобалізації й модернізації національної освіти. На засіданні також ділилися досвідом академіки з усієї України та гості з близького зарубіжжя.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу