Очільник Міністерства освіти і науки України Сергій Квіт відсторонив Максима Луцького від виконання обов’язків ректора НАУ й зараз ініціює системну перевірку навчального закладу. Про це міністр повідомив під час прес-конференції, цього вівторка, 10 червня.

“Я вважаю, що призначення Максима Луцького на посаду виконувача обов’язків ректора має провокаційний або й політичний підтекст. Немає жодного сенсу призначати на цю посаду людину, яка може бути причетна до корупційних схем попереднього міністра освіти. А ці корупційні схеми ще до кінця не розслідувані й звинувачення ще не висунуті”, – сказав Сергій Квіт.

До призначення Луцького на посаду в.о. ректора НАУ Міносвіти не має жодного стосунку, адже галузеве відомство перебуває в трудових відносинах лише з ректорами вишів.

“Інша справа, що часто в контрактах ректорів вписано вимогу погоджувати проректорів із міністерством”, – додав Сергій Миронович. Проте в ректора Авіаційного університету ці зобов’язання не прописані в угоді, тож він міг одноосібно призначати на посаду в.о. ректора будь-кого з проректорів.

Також, за словами Сергія Квіта, правоохоронні органи розслідують правопорушення Дмитра Табачника на посаді міністра освіти і науки. І зовсім скоро можна буде говорити про певні результати. Однак подробиць очільник освітньої галузі не повідомив. Пояснює це таємницею слідства.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *