Химерні скульптури з бісеру та уламків ляльок - b1 169Художниця Бетсі Янгквіст народилася в 1965 році, в Рокфорді, штат Іллінойс. Ще навчаючись у початковій школі, вона в співавторстві зі своєю подругою придумала й ілюструвала книгу для дітей, що називалася «Двоє друзів». Це і стало відправною точкою в її кар’єрі художника.

У 1987 році Бетсі Янгквіст отримала ступінь бакалавра, а в 1992 – ступінь майстра мистецтв. У 1998 році її робота «Політ зебри», виконана з текстилю та бісеру, вперше була представлена на виставці.

Вісім років потому анімалістичні сюжети Бетсі Янгквіст стали тривимірними, здобули людські очі, ноги, руки і були представлені на Smithsonian Craft Show у Вашингтоні.

Бетсі Янгквіст у своїх роботах переплітає дух людини і сутність тварини, дозволяючи поглянути на світ через сюрреалістичні лінзи. Скульптури, створені художницею, відображають її інтерес до людини, тварини і міфології.

Поверхня скульптур інкрустована бісером, фрагментами мозаїки, іноді в композицію додаються частини старих фарфорових ляльок.

Роботи Бетсі, звичайно ж, дуже неоднозначні і цікаві як щодо техніки виконання, так і щодо  дизайну. Потрібно мати дуже буйну фантазію, щоб придумувати такі речі, так майстерно поєднувати  кольори та текстури.

Химерні скульптури з бісеру та уламків ляльок - statuetki 00Химерні скульптури з бісеру та уламків ляльок - statuetki 01Химерні скульптури з бісеру та уламків ляльок - statuetki 04Химерні скульптури з бісеру та уламків ляльок - statuetki 05Химерні скульптури з бісеру та уламків ляльок - statuetki 06Химерні скульптури з бісеру та уламків ляльок - statuetki 07Химерні скульптури з бісеру та уламків ляльок - statuetki 08Химерні скульптури з бісеру та уламків ляльок - statuetki 03

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *