Фінішна пряма перед ЗНО - zno2Зовнішнє незалежне тестування стартує 3 червня, іспитом із хімії. На Львівщині із восьми населених пунктів цей тест писатимуть лише у Львові та Дрогобичі. Сюди ж мають приїхати жителі віддалених районів. Кожен учасник ЗНО отримав перепустку, у якій вказана адреса пункту тестування. Керівник Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк радить напередодні ознайомитись із маршрутом, розпланувати час відповідно до руху громадського транспорту, корків тощо.

Пункт тестування розпочинає роботу з 10 год. 15 хвилин. Для проходження контролю передбачено 35 хвилин, тож встигнуть усі – впевнена Л. Середяк.

Із собою потрібно мати сертифікат, паспорт (свій, а не батьківський), запрошення на тестування. Якщо трапилося так, що запрошення загубили, його можна роздрукувати із особистої сторінки на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Якщо хтось втратив, або ж побачив помилку у сертифікаті – необхідно виготовити дублікат.

В пункті тестування знадобиться чорна ручка, а краще дві та маленька пляшечка води. Усі додаткові таблиці та схеми роздадуть разом із тестовими зошитами. Мобільні телефони, калькулятори чи інші пристрої суворо заборонені.

В аудиторії необхідно бути уважним і зайняти своє місце. Ці дані будуть вказані при вході до пункту тестування, на дверях аудиторії та на самій парті.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО – написати який варіант тесту виконуєте. Найбільше апеляцій УЦОЯО надходить з приводу нульових результатів через відсутність варіанту.

ЗНО організовано так, що в аудиторії одночасно працюватимуть 15 абітурієнтів. За ними стежитиме старший інструктор. На коридорі черговий та медичний працівник. Біля пункту – охорона.

Цього року на Львівщині тести писатимуть 25 дітей із вадами слуху. Для них відвели окремі аудиторії та запросили сурдоперекладачів. На прохання учнів із вадами опорно-рухового апарату облаштовані аудиторі на перших поверхах. А от інтереси слабо зрячих поки що не враховані. «Зошитів із шрифтом брайля не буде, оскільки нововведення тестують. Їх роздаватимуть вже наступного року – каже керівник ЛРЦОЯО Лариса Середяк. Торік за інформацією УЦОЯО не врахували потреби близько 30 осіб. Такі випускники могли складати традиційні іспити у ВНЗ, і фактично вступити без зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *