Перший пішов - test zno e1370247651761Сьогодні, 3 червня, розпочалось ЗНО-2013. Рівно об 11:00 учасники незалежного оцінювання пройшли останній інструктаж в аудиторіях і взялися до виконання завдань із хімії. Хімія – один із предметів на вибір, інтерес до якого несподівано зріс цьогоріч.

На виконання 60 завдань Центром оцінювання відведено 150 хвилин. Серед них – завдання із вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності, на встановлення правильної послідовності та завдання відкритої форми з короткою відповіддю. Максимальна кількість балів, яку можна отримати, виконавши абсолютно правильно всі завдання, – 94. Опісля тестувань ці дані перерахують за 200 бальною системою.

Якщо із поважних причин (хвороба, аварія, смерть рідних тощо) учасник ЗНО сьогодні не зміг прийти до пункту тестування, він може подати заявку на участь у додатковій сесії, яка відбуватиметься із 4 по 11 липня. Якщо абітурієнт не потрапив до пункту тестування через відсутність документів (сертифікату, запрошення-перепустки чи паспорта) – другого шансу не буде. Тож не втрачайте пильності у наступні дні тестування.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *