Металошукачі можуть викликати протест проти ЗНО - metalodetektoryМеталошукачі під час технологічних перерв можуть тільки завадити вдало написати тест. Про це під час онлайн-чату, організованого виданням “Главред”, заявив голова правління Цетру освітнього моніторингу Павло Полянський. «Такі “новації” можуть мати лише один наслідок – викликати у суспільстві протест проти ЗНО на тій підставі, що там застосовуються такі брутальні форми контролю, які заважають вступникам виконувати завдання».

На думку Полянського, всі вступники мусять налаштовувати себе, що складати ЗНО потрібно чесно. Усілякі хитрування, намагання списати чи щось подібне мають каратися, і абітурієнта слід вилучати з аудиторії. Перевірки ж мають відбуватися лише коли вступник заходить до пункту тестування.

Натомість після першого тесту із хімії громадянська мережа «Опора» заявила, що методика перевірки металошукачами себе виправдала. У Івано-Франківській, Чернівецькій та Донецькій областях не виявили жодного порушника, у Рівненській, Черкаській, Закарпатській по одному, Львівській, Вінницькій по два, 3 у Дніпропетровській та Миколаївській областях, 5 на Харківщині, та рекордсмен Київ – там вісім порушень.

Щоправда, методику перевірки іще потрібно вдосконалювати і навчити її усіх, хто працює в пунктах тестування. Гендерну нерівність під час тесту із хімії влаштували у Криворізькій гімназії № 95. Там працівник ДСО чомусь перевіряв лише хлопців.

Загалом громадянська мережа рівень підготовки УЦОЯО до ЗНО з хімії назвала якісною. “Не було суттєвих порушень з боку персоналу та не було пошкоджень контейнерів із завданнями”, – пишуть активісти на власній сторінці в Інтернеті.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Металошукачі можуть викликати протест проти ЗНО”
  1. Я вже склав іспити з хімії та української мови та літератури. Охоронці з металошукачами були лише на хімії. Не розумію, чим вони можуть налякати? Я нічого забороненого туди не брав, тому боятися було нічого. Довелося лише зняти годинника й ланцюжок. Бояться металошукачів лише ті, кому є що від них приховувати=)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *