У фахівців немає зауважень до змісту тестів - test angl.mova 2Абітурієнти 2013 року не згодні з деякими відповідями у тестах ЗНО з англійської мови, а деякі з них називають двозначними. Про це вони заявили у відповідній петиції, яку розмістили в Інтернеті і розпочали збір підписів.

«Особливо багато запитань у нас виникає стосовно Task 5, адже саме там більшість абітурієнтів допустили помилку. Також у тексті зустрічаються граматичні помилки. Ми просимо вас переглянути відповіді та вжити необхідних заходів. Велике прохання розібратися у цій ситуації, адже, можливо, саме цей Task 5 може зруйнувати долі та мрії багатьох людей», – йдеться у петиції. Наразі таким чином підписалося 800 людей.

Український центр оцінювання якості освіти запевняє: тести зовнішнього незалежного оцінювання укладені відповідно до Програм зовнішнього незалежного оцінювання з навчальних предметів.

У фахівців немає зауважень до змісту тестів - test angl.mova

До розробки тестових завдань були залучені наукові працівники Національної академії педагогічних наук, викладачі вищих навчальних закладів освіти, досвідчені педагоги загальноосвітніх навчальних закладів. Кожне завдання, що увійшло до тестів 2013 року, має позитивні експертні висновки. Усі тестові завдання відібрані із фондів банка тестових завдань.

Відповідно до Положення про предметні фахові комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, затвердженого наказом МОН молодьспорту від 22.10.2012 № 1130, ці комісії створюють з метою визначення передумов для об’єктивного оцінювання тестових робіт учасників ЗНО. Також зазначеним документом визначено склад предметних фахових комісій.

«Фахові предметні комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти у день проведення відповідного тестування розглядають зміст завдань до тестів. Правильні відповіді до завдань тестів з хімії, української мови і літератури, іноземних мов ухвалено предметними фаховими комісіями без зауважень до змісту тестових завдань та однозначності відповідей на них», – йдеться у повідомленні УЦОЯО.

Також в Українському центрі оцінювання якості освіти пояснюють: розглядаються звернення громадян, оформлені відповідно до Закону України «Про звернення громадян». У таких зверненнях мають бути зазначені прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина. Звернення мають бути підписані авторами. На кожне таке звернення буде надіслано відповідь у встановлений чинним законодавством термін. Зважаючи на те, що електронні звернення не відповідають зазначеним вимогам, їх не розглядатимуть.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

3 коментар до “У фахівців немає зауважень до змісту тестів”
  1. Один-единственный вопрос: должны ли тесты ВНО соответствовать школьной программе, не выходя за ее рамки? По словам Зайцевой, именно так и должно быть. Тем не менее, задания по англ.языку выходят за рамки школьной программы! А сложности тестов удивляются носители английского языка, наши бывшие соотечественники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *