91,3 % – стільки абітурієнтів сьогодні прийшло складати другу сесію ЗНО з математики. Це на 0,3 % більше, ніж учора.

Відповіді до завдань тесту із математики ІІ сесії оприлюднять на сайті УЦОЯО 14 червня о 16 годині. Коди оголосять результати – повідомлять додатково.

Утім, нагадаємо, що найпопулярніші тести – як то українська мова та література і математика будуть опрацьовуватися і перевірятися довше, ніж інше. Адже ці предмети виявило бажання складати найбільше абітурієнтів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

3 коментар до “Друга сесія ЗНО з математики зібрала більше абітурієнтів”
  1. Я в друга після його ЗНО з математики ( 1 сесія ) взяв зошит і зробив майже всі завдання ( крім останнього з параметром ), а сам писав 2 сесію, в якій на відміну від 1 допустив безліч омилок. А справа в тому, що 2 сесія набагато важча ніж 1, і це не чесно було з боку Табачника ( чи хто там ті тести робив ) так чинити! Завдяки їхнім зусиллям мої шанси поступити до ВНЗ різко впали в порівнянні з тими хто писав 1 сесію

  2. вочевидь, ви щось плутаєте. коментарів ніхто не прибирає. ті що стосуються другої сесії під іншим матеріалом.”Порахували.Завершилась 1 сесія ЗНО з математики” та “Формула успіху. Математика”. Будьте уважні!

  3. Почему убираете комментарии по поводу 2 сессии ЗНО? Самим стыдно? Загнали детей за “синий лес” и радуетесь. Жизнь расставит свои приоритеты.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *