Ефективність ЗНО проаналізують в Карпатах - karpatyОсвітяни поговорять про ЗНО. На початку жовтня у Яремче, на базі Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти зберуться фахівці від освіти, зокрема вчителі із тих предметів, які включені до програми ЗНО.

У межах міжнародної науково-методичної конференції спеціалісти проаналізують ЗНО як інструмент для забезпечення рівного доступу до вищої освіти й оцінювання якості освіти. IV Міжнародна конференція “ЗНО як інструмент забезпечення рівного доступу до вищої освіти і оцінювання якості освіти” проводиться  Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, Спілкою  ректорів вищих навчальних закладів України, Українським центром оцінювання якості освіти й Альянсом програми сприяння зовнішньому незалежному тестуванню в Україні.

Учасники конференції зможуть взяти участь у пленарних і секційних засіданнях, групових обговореннях, майстер-класах, круглих столах. Ключові питання конференції будуть висвітлені в доповідях авторитетних вітчизняних і зарубіжних фахівців.

Роботу конференції буде організовано за такими напрямами:

  • Стандарти освіти і зовнішнє незалежне оцінювання.
  • Зовнішнє незалежне оцінювання випускників як інструмент відбору до вищих навчальних закладів.
  • Тести зовнішнього незалежного оцінювання і питання їх удосконалення. Використання завдань із розгорнутою відповіддю. Проблеми різнорівневих тестів.
  • Інноваційні технології в освітніх вимірюваннях.
  • Єдиний моніторинговий простір освіти: моніторинг навчальних досягнень в освітніх закладах різного рівня; використання зовнішніх незалежних оцінювань для державної підсумкової атестації та моніторингу якості загальної освіти.
  • Вимірювання когнітивних характеристик інтелекту та здатності до навчання.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *