Наступного року ЗНО може стати платним - seredyakПлатити за складання тестів Львівський регіональний центр хоче запропонувати випускникам минулих років. Про це під час прес-конференції розповіла директор ЛРЦОЯО Лариса Середяк.

Цьогоріч по всій Україні на ЗНО не з’явилося 10 %  від загальної кількості зареєстрованих. За даними центрів оцінювання – це випускники минулих років. За словами пані Середяк – такі абітурієнти реєструються у січні або лютому як студенти коледжів чи училищ, а в квітні їм кажуть, що коледж має угоду з інститутом і всі вступлять одразу на другий курс. «Молодь погоджується, але вони не розуміють одну річ, що стануть студентами комерційної форми навчання. Бо на коледжі та училища виділяються одиниці місць на державну форму,” – додала Лариса Середяк.

Неявка є серйозною проблемою, оскільки під кількість абітурієнтів створюються пункти тестування та друкуються зошити, закладається в бюджет оплата праці працівників. Якщо учасники ЗНО не приходять – це марно витрачені кошти.

Додамо, що за даними Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти – по Львівщині найбільша явка в Україні з восьми предметів.

Про вступну кампанію – 2013 читайте тут…

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *