Пам’ятки, які будуть на ЗНО з всесвітньої та української історії в 2014-му - edfuПоінформований – отже озброєний. Приблизно такою істиною керувались у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти, коли розробляли міні-посібник із тестів ЗНО з всесвітньої історії та історії України в 2014. Міні – тому, що тут вказані тести лише певного типу – графічні.

У розділі ЗНО-2014 ЛРЦОЯО розмістив файл для підготовки абітурієнтів із всесвітньої історії та історії України. У ньому подано перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, які містить програма ЗНО-2014.

Упорядником збірки є начальник навчально-методичного відділу Львівського центру С.Хамуляк. Він зазначає, що мета презентації – допомогти учасникам ЗНО підготуватися до тестів. Тож у підбірці розміщені зображення пам’яток архітектури, витворів мистецтва, окремі портрети історичних і культурних діячів.

Наприклад, із розділу «Культура стародавнього Єгипту» – це зображення піраміди Хеопса, фасад храму Рамзеса ІІ, храм гора в Едфу, золота маска Тутанхамона, саркофаг Фараона Тутанхамона.

Повністю презентацію можна подивитися тут…

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *