Реєстрація на ЗНО-2014 виходить на фінішну пряму - finishЛише дев’ять днів залишилося до завершення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання, а темпи, з якими регіональні центри реєструють учасників тестування, – насторожують. Попри заклики освітян – не відкладати на останній день реєстрацію та бути уважним при заповненні пакета документів – абітурієнти стають на ті ж граблі, що й їхні попередники.

На останньому засіданні регламентної комісії Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти розглянули 72 комплекти документів. А от до складання ЗНР допустили лише – увага! – сімох. Решті, 65 особам, відмовили у праві складання ЗНО.

Усього, згідно з даними ЛРЦОЯО, до них на розгляд надійшло 533 пакети документів. 471 абітурієнту – відмовили.

Причини,через які відмовляють у реєстрації, узагальнив Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти. І щоб учасники ЗНО не повторювали помилок своїх колег, розмістив на своєму сайті детальний перелік типових негаразів. «ПедПреса» також подає цей список для ознайомлення:

  • Ненадання довідки з місця навчання. Випускники 2014 року мають надавати довідку з навчального закладу, в якій повинні бути зазначені номер та дата видачі.
  • Випускники минулих років мають надавати копію атестата про повну загальну середню освіту, а НЕ свідоцтва про базову загальну середню освіту.
  • У заяві-реєстраційній картці абітурієнт має власноруч написати текст заяви (його наведено в Інструкції щодо заповнення заяви-реєстраційної картки). У разі відсутності тексту заяви в реєстрації буде відмовлено!
  • Особа не є випускником закладу системи загальної середньої освіти поточного навчального року (для тих, хто навчається в ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації).
  • Ненадання фотокарток.
  • Ненадання копії паспорта або свідоцтва про народження (для осіб, які народилися після 1 вересня 1997 р. та не отримали паспорт).

Щодня оперативні дані про кількість зареєстрованих на ЗНО-2014 подає Донецький регіональний центр. Станом на 24 лютого до них надійшло 27 тисяч 188 реєстраційних заявок-карток.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *