У вишах Дніпропетровщини пройдуть творчі конкурси на додаткові бали - grafikУ вищих навчальних закладах Дніпропетровщини з 10 по 31 липня 2012 року проходитимуть творчі конкурси, завдяки яким абітурієнти отримають додаткові бали при вступі до вишів

Це стосується абітурієнтів, які бажають вступити на спеціальності: мистецтво, культура, фізичне виховання, спорт і здоров’я людини, будівництво і архітектура, журналістика та інформація, видавничо-поліграфічна справа та напрям «Ортопедична стоматологія». Прийом заяв та документів на такі напрями закінчується 17 липня 2012 року.

Для цих спеціальностей обов’язковим є творчий конкурс, який проводиться в кілька сесій з 10 до 31 липня 2012 року. Отримані бали за творчий конкурс додаються до основного конкурсного бала.

У Дніпропетровській області творчі конкурси проводяться в таких навчальних закладах І – ІV рівнів акредитації:

  • Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара, спеціальності «Образотворче мистецтво», «Дизайн» (творчий конкурс – малюнок, живопис, композиція); «Журналістика» (творчий конкурс – твір).
  • Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, спеціальності напряму «Архітектура» (творчі конкурси – малюнок та композиція. Вони оцінюються за шкалою від 100 до 200 балів кожен).
  • Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, спеціальності напрямів «Фізичне виховання» (творчий конкурс – загальна фізична підготовка), «Спорт» (творчий конкурс – спеціалізація за видами спорту).
  • Криворізький національний університет, спеціальності напрямів «Хореографія» (творчий конкурс із хореографії), «Музичне мистецтво» (творчий конкурс з музики), «Образотворче мистецтво» (творчий конкурс із живопису та малюнку).
  • Дніпропетровський коледж технологій та дизайну, спеціальність «Дизайн» (творчий конкурс – малюнок).
  • Дніпропетровський монтажний технікум, спеціальності напряму «Архітектура» (творчий конкурс – малюнок).
  • Дніпропетровське училище культури, спеціальності: «Народна художня творчість», «Хореографія», «Музичне мистецтво», «Естрадно-циркове мистецтво».
  • Дніпропетровська консерваторія імені М. Глінки, спеціальності напряму «Музичне мистецтво» (творчі конкурси – теорія музики, сольфеджіо, музична грамота) .
  • Дніпропетровський театрально-художній коледж, спеціальності напряму «Мистецтво».
  • Дніпродзержинське медичне училище, спеціальність «Стоматологія ортопедична» (творчий конкурс – ліплення або різьблення).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *