Парк у формі @ облаштують біля КПІ - park KPIВ парку КПІ уже наступної весни може з’явитися ІТ-парк. Таку ідею на конкурс «Стратегія» запропонував студент Микола Гілко і переміг. За задумом, всі доріжки парка викладуть плиткою у формі @ – комп’ютерного знаку електронної пошти. У центрі встановлять скульптуру американському підприємцю, винахіднику і засновнику компанії Apple Стіву Джобсу, засновнику корпорації Microsoft Білу Гейтсу та академіку, який заснував Інститут кібернетики, Віктору Глушкову. Аби молодь могла працювати і відпочивати на свіжому повітрі – у парку має бути Wi-Fi.

Над цим у ректораті КПІ обіцяли подумати, адже бояться, що замість роботи студенти дивитимуться там фільми – пише видання «Вести».

Щоби перетворити ІТ-парк із проекту на витвір ландшафтного мистецтва, у столичній мерії уже шукають інвесторів. Торік КМДА на такому ж конкурсі відібрала десять робіт студентів, шість із них реалізувала. Серед них – ще одна ідея студента Миколи Гілка – встановлювати на визначних пам’ятках QR-коди (це спеціальний код, який зчитує смартфон чи планшет і видає на екрані всю інформацію про об’єкт).

Перший пам’ятник Стіву Джобсу в країнах СНД і водночас другий у світі встановили в Одесі. Ініціаторами стали студенти та керівництво Державної академії технічного регулювання та якості. Місце для скульптури знайшли на фасаді студентського гуртожитку. Її вага приблизно 300 кілограм.

Прижиттєвого пам’ятника Білу Гейтсу в Україні та світі поки немає. Його іменем наразі названо муху – Eristalis gatesi.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *