Запорізька студентка Олеся Повх – найкраща спортсменка червня за версією НОК України - vf1Спортивний червень видався багатим на перемоги вітчизняних атлетів. Українські спортсмени успішно виступили і здобули нагороди на чемпіонатах Європи зі стрибків у воду, командному чемпіонаті з легкої атлетики, континентальних першостях з фехтування, академічного веслування, художньої гімнастики, боксу, веслування на байдарках і каное.

Експертна комісія Національного олімпійського комітету України відзначила вагомі досягнення усіх медалістів європейських першостей і після ретельного розгляду визначила найкращого спортсмена і тренера першого місяця літа.

Почесне визнання «найкращого спортсмена» здобула легкоатлетка заслужений майстер спорту України, студентка Запорізького національного університету Олеся Повх, яка перемогла на 100-метрівці та здобула «золото» в естафеті 4х100м на командному чемпіонаті Європи в Гейтсхеді (Сполучене Королівство).

Найкращим тренером червня став наставник легкоатлетки Костянтин Рурак.

До речі, для Олесі Повх – це перше таке визнання, а ось для Костянтина Рурака – друге. У 2011 році він став найкращим тренером червня, як особистий наставник Марії Рємєнь заслуженого майстра спорту України, студентки Запорізького національного університету.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *