Фізкультура на 200 - в РУФК стартували творчі конкурси - fextuvannyaРеспубліканське вище училище фізичної культури розпочало творчі конкурси для абітурієнтів. Вступники тут не малюють, співають чи пишуть – вони показують фізичну підготовленість і витривалість. Сьогодні випробування складають ті, хто вступає на велоспорт, гімнастику, фехтування та плавання. Завтра оцінюватимуть навички абітурієнтів із напрямків «футбол», «хокей», «стрибки у воду».

Станом на 25 липня до фізкультурного училища подано 43 зави на вступ. При чому 35 абітурієнтів не бачать альтернативного навчального закладу для себе і подали одразу оригінали документів. Конкурс на бюджетне місце тут складає 1,17 людини.

Для здобуття ОКР «молодший спеціаліст» абітурієнти мають подати до приймальної комісії документи про середню освіту, сертифікат ЗНО, медичні документи та результати творчого конкурсу. Зарахування відбуватиметься за кількістю набраних балів: атестат – 200, сертифікат ЗНО, та творчий конкурс – ще максимум 200.

Естафету творчих випробувань розпочали учора, 24 липня. О 9 ранку на стадіоні училища зібралися майбутні легкоатлети, борці, боксери, дзюдоїсти та веслувальники. Усіх розділили на групи. Хлопці й дівчата складали нормативи з бігу на 30 метрів, «човникового» бігу 4х9 метрів, згинання та розгинання рук в упорі лежачи, стрибків у довжину. Крім того, дівчата долали кілометрову, а хлопці – півторакілометрову дистанцію.

Майже кожного з нинішніх абітурієнтів директор Республіканського училища знає в лице. «Усі вони стали спортсменами ще за шкільною партою, пройшли вишкіл на чемпіонатах України, Європи та світу. Однак для продовження навчання училище відбирає найкращих, найвитриваліших та найрозумніших» – каже директор Республіканського училища з фізичної підготовки Володимир Тібабішев.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *