Найрозумніші абітурієнти Закарпаття пішли на міжнародну економіку - MDUЗакарпатські абітурієнти не правильно вносили дані під час формування електронних заяв. Зокрема вказували неправильний перелік предметів ЗНО та некоректні дані атестату. Про такі порушення в ході вступної кампанії-2013 звітують громадські спостерігачі від «Опори» на Закарпатті.

Зарахування на бюджет цьогоріч відбувалось по-новому. Виші оприлюднювали списки рекомендованих до зарахування у три хвилі. Ті, чиє прізвище було над рискою мали принести оригінали документів. Якщо після трьох хвиль іще залишалися вакантні державні місця, то навчальний заклад зараховував наступних у списку, хто подав оригінали документів. Прізвища зарахованих можна було побачити і на стендах приймальний комісій, і на сайтах навчальних закладів.

Щоправда окремі виші допускали помилки. Приміром замість списку рекомендованих на бюджет Мукачівський державний університет подав перелік осіб в межах ліцензованого обсягу. Неточності вдалося усунути за кілька днів.

У Закарпатському художньому інституті, за даними спостерігачів, ЄДЕБО не відображала спеціалізації за спеціальностями. Хоча на загал Єдина електронна база даних з питань освіти цьогоріч працювала дуже добре і злагоджено. Завдяки їй абітурієнти вчасно могли оцінити свої шанси на вступ до обраного ВНЗ.

Найвищі прохідні бали по області були зафіксовані в Ужгородському національному університеті на спеціальності «міжнародні економічні відносини» – 746,4. А найнижчі – у тому ж навчальному закладі на спеціальності «фізика» – 545,1.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *