Європейський молодіжний парламент гастролює Україною - parlamentЦьогоріч активну європейську позицію серед українців молоді парламентарії почнуть розвивати з Луцька. Перша міні-сесія відбудеться вже сьогодні – 16 вересня.

Сорок місцевих учнів і студентів дискутуватимуть про майбутнє України в ЄС – «Від асоціації до згоди». Захід пройде у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Олени Пчілки.

У перший день делегати поділяться на комітети, в яких працюватимуть над власними резолюціями. А вже в другий – почнеться їх жваве обговорення. Цікаво, що спілкуватимуться вони виключно англійською. Тож участю у міні-сесію не тільки продемонструють активну європейську позицію, а й підтягнуть іноземну.

Загалом всеукраїнський тур (Іnter-Rail) «Європейського молодіжного парламенту–Україна» відбуватиметься в 15 обласних центрах. Окрім Луцька, делегатів чекатимуть у Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Черкасах, Тернополі, Полтаві, Запоріжжі, Дніпродзержинську, Херсоні, Хмельницькому, Чернігові, Ялті, Кривому Розі та Одесі.
Це вже четверте турне молодих європейських парламентаріїв до нашої держави. Минулоріч у ньому взяли участь 505 учнів і студентів із різних куточків України. Згодом майже половина  з них стала членами молодіжного парламенту.

 

 

 

 

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *