Економістам із КНУ розповіли, як досягти успіху - tygry e1380140788526Економісти із КНУ цікавилися валютними курсами у експерта зі світовим іменем Роса Волкера. Британський економіст, фахівець у галузі макроекономічного прогнозування, дослідник банківських ринків прочитав лекцію для студентів економічного факультету Київського національного університету ім.Тараса Шевченка.  

Економічний оглядач зокрема розповів українській молоді про національні економіки, монетарні політики, міжнародні економічні відносини між Україною та Великобританією. Та студентів цікавили більш практичні поради. Зокрема секрети успіху «азійських тигрів». Це такі нові індустріальні держави Азії, як Сінгапур, Корея, Тайвань, які показують високі темпи економічного зростання.

Довідково:

Рос Волкер (Ross Walker) є старшим економістом інвестиційного департаменту RoyalBankofScotland у Великій Британії, провідним фахівцем у галузі макроекономічного прогнозування, дослідження політики центральних банків, а також аналізу валютних ринків та ринків облігацій. Пан Волкер є членом експертної ради Sky TV News ‘moneypanel’, CityA.M. ‘Shadow Monetary Policy Committee, автором публікацій і досліджень для таких відомих видань, як The Daily Telegraph, Bloomberg та BBC. 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *