Українські вишиванки помандрували світом - marshЧервоними і чорними нитками… Різноманіття українських візерунків на вишиванках побачили в семи країнах світу. Молодь української діаспори провела «Марш українських вишиванок» у Софії, Римі, Торонто, Кишиневі, Бухаресті, Бішкеку та Турке.

На центральні площі міст вийшли гурти молодих українців у вишиванках і з національною символікою в руках – повідомляє прес-служба Світового конгресу українських молодіжних організацій. Учасники не тільки тримали прапори України та співали українських пісень, а й спілкувалися з мешканцями міст.

У болгарському місті Софія молодь поклала квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.

“Сьогодні, біля пам’ятника Великого Кобзаря, ми маємо усвідомити, що є частинкою великої та могутньої української нації. Нації, яка зробила великий внесок у світову науку, культуру та інші сфери. Ми маємо пишатися тим, що ми українці та популяризувати українське серед інших”, – сказав голова секретаріату конгресу Красімір Панковський із Болгарії.

Наступного року такі марші будуть ще більш масовими – обіцяють організатори. Вони вже планують показати українські вишивки на чотирьох  континентах. Сподіваються, що вдасть охопити майже 15-20 країн.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *