Канадські студенти вигадали хліб із коників - xlibКанадські студенти вирішили боротися із бідністю та голодом у дещо незвичний спосіб. Молоді люди написали проект, згідно з яким злидарів годуватимуть хлібом, випеченим із коників. Цікаво, що на реалізацію такого проекту виділили один мільйон доларів.

За інформацією учасників конкурсу, 2,5 мільярда людей у світі їдять комах у сезон. І цей продуктовий ринок комах треба систематизувати, ввести інноваційні методи обробки, які нададуть можливість виробляти поживні продукти з використанням комах цілий рік.

Своє підприємство студенти планують організувати в Мексиці, де місцеві фермери збиратимуть коників на люцернових полях. Далі комах планується мити, сушити та перемелювати на кшталт борошна. Студенти планують поставляти це “борошно” до місцевих пекарень для додавання у хліб та іншу випічку.

За їхніми розрахунками, до березня 2014-го обсяг поставок коників до Мексики повинен досягти 10 тонн. Далі студенти планують поширити свій бізнес на інші країни – Таїланд і Кенію.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *