Приборкувачі двоколісного - velosportНайкращий велосипедист України – другокурсник Михайло Греханов. Студент Республіканського вищого професійного училища фізкультури повертається із змагань у Кам’янці-Подільському із золотою медаллю.

Любитель велобайків здобув першість у Всеукраїнських змаганнях із велоспорту та золоту медаль з маунтенбайку, тобто із їзди на гірському велику. Це, до речі, наймолодший вид спорту із усіх олімпійських.

Водночас на чемпіонаті України з велоспорту на шосе серед юнаків у Феодосії (Автономна Республіка Крим) велосипедисти РВУФК також показали високі результати. Учень десятого класу Владислав Салтасюк виграв гонку вгору, виконавши норматив майстра спорту України з велоспорту.

У дівчат «сріблом» і «бронзою» відзначилися 11-класниця Христина Кондратенко разом із цьогорічною випускницею РВУФК Анастасією Гайдук, які фінішували другими в парній гонці серед юніорок.

Дві бронзові нагороди на рахунку учениці 10-го класу Аліни Шипаєвої. Спочатку Аліна фінішувала третьою на дистанції «гонка вгору», а потім разом з 11-класницею Тетяною Бузько була третьою в парній гонці серед дівчат.

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, член Національного олімпійського комітету Євген Баженков привітав переможців і призерів всеукраїнських змагань та їхніх наставників і побажав їм успішних виступів і на міжнародній арені, де вони невдовзі в складі збірної України захищатимуть спортивну честь нашої держави.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *