Дистанційні аудиторії відкрили у КПІ - kpiАудиторії для дистанційного навчання сьогодні урочисто презентували в КПІ.

Обладнання для теле-, відеотрансляцій і проведення відеоконференцій встановлено в трьох аудиторіях на 50, 100 та 350 осіб, причому найбільше студентів може прийняти історична Велика фізична аудиторія КПІ, якій майже стільки ж років, скільки самому університету – повідомляє прес-служба КНТУ «КПІ».

Великі інтерактивні екрани й потужні комп’ютери дають змогу проводити лекційні та семінарські заняття з використанням сучасних підходів на високому рівні за участю викладачів і студентів університетів різних країн.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» у 2013 році став учасником Європейського освітнього проекту з організації та проведення навчання студентів різних країн із використанням сучасного обладнання телетрансляцій, що встановлено в трьох навчальних аудиторіях. Цей проект започаткував Центрально-Європейський університет м. Скалиця (Словацька Республіка), який створив розгалужену мережу аудиторій для телемостів у Словацькій Республіці, Великобританії, Французькій Республіці, Російській Федерації. Тепер до неї долучилася й Україна.

Пілотною для співпраці в рамках проекту в НТУУ «КПІ» обрано спеціальність «Екологічний менеджмент», за якою київські студенти-магістранти отримують змогу здобути подвійний диплом НТУУ «КПІ» та Центрально-Європейського університету. Відтак програмою заходів також передбачена презентація Світового центру даних при НТУУ «КПІ» «Геоінформатика і сталий розвиток».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *