Стати мером - цілком реально - rivneПобути міським головою – для рівненських студентів не мрія, а цілком імовірна реальність. На один день мером стала студентка Національного університету водного господарства та природокористування Ольга Герус.

Дівчина не тільки відчула на собі весь напружений графік міського урядника, а й зіткнулась із господарчими проблемами. До Рівненської мерії студентка прийшла зі своєю командою – також студентами. Вони працювали заступниками мера, начальниками управлінь і відділів міськвиконкому.

Труднощів і проблем у мерії від студентів не приховували. Навпаки, запитували – яким вони вбачають їх вирішення. Можливість із середини побачити життя міста однозначно буде корисною в подальшій самореалізації молоді.

“Впевнений, що всі, хто взяв участь в акції, стануть успішними людьми, бо здобули цікавий і корисний досвід”, — каже міський голова Рівного Володимир Хомко.

Однак самі студенти кажуть: одного дня на чиновницькому посту замало, аби відчути особливості  роботи, відповідальність, а тим паче запропонувати рішення для побутових проблем. Тож радять чинному міському голові не обмежуватися і влаштувати для молоді хоч би тижневе стажування у мерії.

Зазначимо, що побути чиновником рівненські студенти змогли завдяки акції «День із керманичами міста». Охочі подали заявку на сайті Управління у справах сім’ї, молоді та спорту з інформацією про себе та свою участь у студентському самоврядуванні, успіхи в навчанні, культурно-мистецькому, спортивному житті свого навчального закладу.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *