КНЕУ дозволяє всім студентам тимчасово пожити в студмістечку. Викладачів також розселяють у гуртожитках - kneu e1392823076948КНЕУ ім. В.Гетьмана поселяє викладачів, які працюють у вечірні години, до гуртожитків. Їм нададуть місце для ночівлі безкоштовно – йдеться в розпорядженні ректора університету.

Студентам, які не проживають в гуртожитку, дозволено тимчасово перебувати в приміщеннях студмістечка. Єдина умова – треба показати студентський квиток.

Окрім того, всі гуртожитки Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана будуть відкриті цілодобово. Туди зможуть потрапити всі, хто має студентський квиток або посвідчення працівника університету.

Ректор КНЕУ Анатолій Павленко пояснює  свої рішення ускладненням ситуації у Києві та особливостями роботи громадського транспорту.

Водночас ректорат КНЕУ повідомляє, що сам університет працює у штатному режимі. За графіком відбуваються заняття та інші навчальні заходи. А для студентів, які з об’єктивних причин не змогли прибути на лекції, буде запропоновано графік додаткових занять.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *